TEDxKatowiceJeśli myśleliście, że zapadliśmy w zimowy sen i jeszcze się z niego nie obudziliśmy, to nic bardziej mylnego! Z nową energią i entuzjazmem zabieramy się do działania. Efektów spodziewajcie się już niedługo! W pocie czoła opracowujemy nowe strategie, koncepcję strony internetowej i tematy przyszłych konferencji.

Rozpoczęliśmy 4 rok działalności TEDx na Śląsku, jesteśmy coraz starsi i w związku z tym podjęliśmy wyzwanie – od tej pory będziemy nazywać się TEDxKatowice, a tym samym w naszych wydarzeniach będzie mogło wziąć udział więcej osób niż do tej pory!
Planujemy 3 spotkania w ramach TEDxSalon oraz główną konferencję TEDxKatowice organizowaną w drugiej połowie roku.

Pamiętajcie jednak, że nic nie uda nam się bez Waszego wsparcia i obecności, dlatego niezależnie od bieżących wydarzeń czekamy także na zgłoszenia ciekawych prelegentów i już dziś zachęcamy Was do aktywności na naszych portalach internetowych (Facebook, Youtube, Twitter). Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy, sugestii i uwag – chcemy wiedzieć co Wam się podoba, a nad czym powinniśmy w przyszłości popracować. Chcemy się dla Was rozwijać i stawać coraz lepsi.

A jeśli chodzi o konkrety, „Visual Thinking” to temat pierwszego spotkania z cyklu TEDxKatowiceSalon 2016, które odbędzie się 7 maja. Więcej szczegółów już wkrótce.

Przyjdź i zainspiruj się z nami!
TEDxKatowice Team