Zapraszamy na kolejny TEDxRawaRiverSalon. Tym razem tematem jest wyzwanie: „Być jak Richard Branson!” Oprócz rozmowy z twórcą spółek Virgin, zobaczymy także prezentację dotyczącą nowych sposób promocji i posłuchamy Dominika Koziarskiego z grupy i3D. Spotkanie wspiera Future Processing, organizator konferencji WUD Silesia.

Dominik Koziarski. Miłośnik nowych technologii z głową pełną pomysłów ich zastosowania. Reprezentuje grupę i3D, która zajmuję się tworzeniem wirtualnej rzeczywistości. i3D odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej, a z jej usług korzystają globalne koncerny. Za swoje projekty została dwa lata z rzędu nagrodzona Oscarem w dziedzinie nowych technologii.

Kapituła Laval Virtual Awards przyznaje nagrody za najlepsze, światowe rozwiązania z obszaru wirtualnej rzeczywistości i technologii konwergencyjnych. i3D jako jedyna polska firma została wyróżniona w konkursie, do którego startują największe międzynarodowe projekty. Prywatnie Dominik pasjonuję się backcountry snowboardingiem i biegami długodystansowymi. Pisze scenariusze filmów krótkometrażowych.