Project Description

Ewa Mitulska-Wójcik urodziła się w Kole w woj. wielkopolskim w czasach słynnego wybuchu czarnobylskiego, zamieszkała na Zagłębiu, kochająca Śląsk, docelowo lokalizacyjnie marząca o Andaluzji w Hiszpanii. Z wykształcenia filolog angielski. Z zamiłowania organizator spraw wszelakich.

Pomysłodawca Ling Square 7 (www.ls7.edu.pl) oraz Projektu Silezjanki (www.silezjanki.pl), koordynator ds. wydarzeń Gospel Sound – Katowickiego Chóru Gospel (www.gospelsound.pl), relationship manager w ProCreative (www.procreative.eu).

Projekt Silezjanki, o którym mowa w prelekcji, to cykl cotygodniowych spotkań w centrum Katowic mających na celu otwarcie kobiet na rozwój w dziedzinie networkingu i języków obcych. Spotkania mają za zadanie uświadomić kobietom, jakie talenty w nich drzemią, rozwinąć sieć kontaktów, zapewnić wzrost pewności siebie na polu języków obcych, zachęcić do posługiwania się nimi w życiu. Projekt ten służy także do nawiązywania nowych kontaktów prywatnych i biznesowych. W roku 2013 odbyły się dwie edycje tego projektu.

Główną pasją Ewy, poza organizowaniem spraw sobie i innym, jest śpiewanie, gotowanie, zwalczanie swojego lenistwa sportowego, oraz pozyskiwanie nowych umiejętności przeróżnego typu. Ostatnio z ogromną satysfakcją odkrywa fotografię kulinarną oraz programowanie.