Project Description

Piotr Łój – założyciel inicjatywy DigUp StartUp. Cichy „Wanterprenuer”. Grafik. Pasjonat Social Media. Jest raczkującym pasjonatem kultury StartUp’owej. W miarę swoich możliwości stara się dobrze ubić i użyźnić śląską glebę motywacji, aby zasiać tu pasję i wiarę w pomysły.

Po cichu realizuje parę własnych idei, poszukuje inwestorów oraz testuje nowe obszary przedsiębiorczości jakie dostarcza internet. W internecie – jeste od 3 lat zaangażowanym Reddit’orem i penetruje jego bardzo jasne jak i te diabelsko ciemne czeluście. W outernecie – prowadzi własną działalność, w której udziela się na globalnym rynku graficznym freelance.

Wraz z wspólnikiem prowadzi także spółkę, która zapewnia kompleksowe usługi e-marketingowe. Tutaj realizuje się kreatywnie w kampaniach reklamowych oraz w prowadzeniu social media.

Prowadzony mocną dawką życiowej pokory stara się przekazać wnioski wyciągnięte ze swojego własnego doświadczenia, aby chociaż trochę zmotywować ludzi do obudzenia w sobie poczucia „że warto”….byle konsekwentnie.