Project Description

Paradygmaty, filtry rzeczywistości, percepcja? Wiele razy słyszałem od różnych osób: „Każdy jest inny, do każdego trzeba podejść indywidualnie”. Trzeba zatem wykazać się wyrozumiałością, empatią, chęcią zrozumienia uwarunkowań drugiej osoby – tak wprowadza nas w swoją TEDx’ową prelekcję Robert Noworolski.

Jest on współzałożycielem, prezesem QUEST Change Managers. Pracuje, jako konsultant biznesowy, ekspert w zakresie zarządzania i sprzedaży oraz agent zmian w procesach transformacji dużych i średnich firm.

Absolwent specjalności Finanse Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Finansista i analityk, menedżer sprzedaży, trener i konsultant. Biznesowo wychowany w nurcie nowoczesnych metod zarządzania i sprzedaży. Posiada 10 lat doświadczenia menedżerskiego, coach, trener i konsultant członków zarządów i menedżerów kilkudziesięciu średnich i dużych firm w Polsce; specjalista w obszarze umiejętności miękkich i psychologii osiągnięć, pasjonat działań procesowych, projektowych oraz systemów zarządzania. Specjalista w dziedzinie budowania systemów i procesów IV Generacji Sprzedaży. Absolwent Szkoły Trenerów TROP, posiada certyfikat zarządzania projektami PMI.

Prowadził zajęcia dla przedstawicieli ponad 300 firm i pracował w ponad 50 projektach dla korporacji (m.in. BASF Polska, Douglas Polska, Hutchinson, VOS Logistics, Mercedes-Benz Zasada, GfK Polonia, Millennium Leasing) oraz dla średnich i dużych firm polskich (m.in. Jastrzębska Spółka Węglowa, Elektrobudowa, Warbud, Medicus, Kromiss-Bis, Matusewicz Budowa Maszyn, Kazgod, Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich).