Samuel Baron

, , ,

Zespół Baron jest laureatem pierwszej nagrody ogólnopolskiego przeglądu zespołów Rock'n'Roll Guga Music Parade. W jego muzyce słychać silne inspiracje brzmieniami z lat 60 i 70. Samuel Baron jest grupą założoną w 1993 roku przez Edwarda Barona i Justynę Niedzielską. W ostatnich latach koncertował z The No-Man's Band, obecnie wraz z zespołem "BARON" oraz solo od czasu do czasu. Forma jego koncertów jest niespójna, czasami rozdaje prezenty publiczności, czasami obrzuca ją wyzwiskami, czasami w ogóle nic nie mówi, tylko śpiewa. Stałym punktem jego koncertów jest granie i śpiewanie, nic poza tymi dwoma elementami nie jest wliczone w cenę biletów. W skład zespołu Baron wchodzą: Samuel Baron - śpiew, gitara, Marek Lorenc - bas, Andrzej Hanusik - organy, Albert Karch - perkusja.

Jóga

, , ,

Zespół JÓGA to duet składający się z Rafała Skowrońskiego (śpiew, efekty, bas) i Kamila Łukasiuka (gitara, efekty, bas). Młodzi muzycy silnie inspirują się muzyką islandzką, lecz za sprawą niesamowitego soulowego głosu wokalisty powstaje autorski, zupełnie odmienny twór od dźwięków znanych nam z wyspy z północy. Dowodem na wyjątkowość może być fakt, że podczas drugiego koncertu jaki zagrali w swej karierze wygrali tegoroczny ogólnopolski przegląd zespołów Rock'N'Roll Guga Music Parade i otrzymali propozycję supportowania Myslovitz, bezpośrednio od członków tego zespołu. Powstali raptem w styczniu tego roku, debiutowali kilka miesięcy później jako pierwszy zespół w sezonie #3 wideosesji SILESIA VIDEOSESSION, następnie wystąpili na scenie muzycznej festiwalu filmowego KiloFF ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Niezmiennie wzbudzają entuzjazm swoją oryginalną i niespotykaną w Polsce muzyką.

Czary Mary Koszmary i Ćmy

, , ,

"Czary Mary Koszmary i Ćmy", to autorski projekt Krystiana "Carlosa" Różyckiego, powstały gdzieś na przestrzeni ostatnich kilku lat. To zupełnie inne oblicze artysty, którego na co dzień można zobaczyć w takich zespołach jak Sztywny Pal Azji, The Marians czy Holly Blue. Tutaj akustyczne instrumenty mieszają się z elektroniką, jest minimalnie i nastrojowo. Słychać tu elementy trip hopu, ambientu jaki i bluesa.

Christylez Bacon na TEDxPotomac

Christylez Bacon na TEDxPotomac

Performance One: Hyperpotamus na TEDxMadrid

Performance One: Hyperpotamus na TEDxMadrid