TEDxRawaRiver Salon #12: Ino dlo tych co przajom kole 😉

8 czerwca w całej Polsce to święto rowerzystów – Święto Cykliczne. Zespół TEDxRawaRiver zaprasza wszystkich miłośników bicyklów na Salon.

Spotkanie będzie szansą na podzielenie się swoją rowerową pasją z innymi. Tego dnia ruszy także konkurs „Mój rower w Kato”. Wiele cennych nagród otrzymają osoby, które zjawią się tego dnia od 17:00 pod KATO-barem na Mariackiej 13.

W trakcie TEDxRawaRiverSalon Shimon Schocken w ramach swojej prelekcji opowie o niezwykłych podróżach po Izraelu z młodocianymi przestępcami.

Była szefowa nowojorskiego wydziału transportu Janette Sadik-Khan przedstawi, jak w ciągu ostatnich sześciu lat zmieniły się ulice tego miasta. Tam, gdzie pojawiły drogi dla rowerów sklepy zanotowały 50 proc. wzrost sprzedaży.

Gościć będziemy też prelegentów na żywo. Zdzichu Majerczyk – urodzony na Nikiszu 61 lat temu – opowie o swoich podróżach rowerem do Berlina, Wilna, Konstancy i Splitu. Przede wszystkim zaś rowerowej pasji.

Serdecznie zapraszamy!

TEDxRawaRiverSalon #12

TEDxRawaRiverSalon #12

Zdjęcia na portalu Facebook

Fundacja Napraw Sobie Miasto – założona przez śląskich społeczników w 2012 r. a wcześniej przez dwa lata działająca, jako nieformalna inicjatywa. Pierwszą akcją było mycie dworca kolejowego w Katowicach-Ligocie. Od tej pory zrealizowała szereg akcji społecznych, włączających mieszkańców Katowic i Śląska. Motto fundacji to „chcesz lepszego miasta – zacznij go tworzyć samemu”. Fundacja jest podmiotem prawnym obsługującym od 2013 r. organizację wydarzeń pod marką TEDxRawaRiver. Posiadaczem licencji TEDxRawaRiver jest zawsze osoba fizyczna. Napraw Sobie Miasto
Grupa RawMedia jest agencją typu full service. Jesteśmy właścicielem marki Social Life – agencji interaktywnej od kilku lat z powodzeniem realizującej kampanie e-marketingowe i e-PR dla swoich klientów. Naszą pracą kieruje wiedza i doświadczenie. Jesteśmy autentyczni, gdyż pracujemy z pasją, a w naszych pracownikach cenimy kreatywność i rzetelność.
Pole działań ClipCard to: multimedia, projekcje, video mapping, filmy promocyjne, kompleksowa obsługa eventów, video streaming oraz wparcie PRomocyjne, e?PR i Social Media. Zespół ekspertów i najnowocześniejszy sprzęt gwarantują sukces każdego przedsięwzięcia. ClipCard to także świeże pomysły i kreatywne rozwiązania wsparte doświadczeniem, o którym świadczy bogate portfolio oraz wielu zadowolonych klientów. Witaj w miejscu, gdzie Twoje pomysły zostaną zrealizowane profesjonalnie i z rozmachem. ClipCard
Firma 34games zajmuje się się organizacją imprez, wypożyczaniem maszyn eventowych oraz sprzętu multimedialnego (Multi Kioski, telewizory, konsole). 34_big
Mailchimp to aplikacja do obsługi korespondencji elektronicznej. Dostępna jest w wersji darmowej dla wszystkich użytkowników internetu. Mailchimp udostępnia pełną wersję swojego oprogramowania dla wszystkich organizatorów konferencji TEDx na całym świecie.