Informacje o wydarzeniu

22 sierpnia spotykamy się ponownie na TEDxRawaRiverSalon. Tym razem będziemy mówić o mówieniu. Hasłem przewodnim dyskusji jest – „Słowem w serce – jak mówić przekonująco”.

Swoimi doświadczeniami podzielą się nasi prelegenci. Będą nimi ojciec Tomasz Nowak z zakonu braci kaznodziejów, Piotr Koziol – trener, mentor i mówca oraz Iwona Radziszewska – prowadząca m.in. Wiadomości TVP i Fakty TVN. Oprócz możliwości posłuchania niezwykłych prelegentów, jak zawsze będzie można poznać innych, ciekawych uczestników spotkania. Serdecznie zapraszamy.

Zadanie jest dofinansowane z budżetu Miasta Katowice.

Zadanie jest dofinansowane z budżetu Miasta Katowice..

Fundacja Napraw Sobie Miasto – założona przez śląskich społeczników w 2012 r. a wcześniej przez dwa lata działająca, jako nieformalna inicjatywa. Pierwszą akcją było mycie dworca kolejowego w Katowicach-Ligocie. Od tej pory zrealizowała szereg akcji społecznych, włączających mieszkańców Katowic i Śląska. Motto fundacji to „chcesz lepszego miasta – zacznij go tworzyć samemu”. Fundacja jest podmiotem prawnym obsługującym od 2013 r. organizację wydarzeń pod marką TEDxRawaRiver. Posiadaczem licencji TEDxRawaRiver jest zawsze osoba fizyczna.
Napraw Sobie Miasto
Mailchimp to aplikacja do obsługi korespondencji elektronicznej. Dostępna jest w wersji darmowej dla wszystkich użytkowników internetu. Mailchimp udostępnia pełną wersję swojego oprogramowania dla wszystkich organizatorów konferencji TEDx na całym świecie.