Na TEDxRawaRiver: Dysonans poznawczy mieliście okazję poznać Roberta Noworolskiego. Jego prezentacja została obejrzana już ponad 8 tys. razy! Zapraszamy 25 lutego do Gliwic do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach zainicjowanej przez niego Akademii Dobrego Startu. Zajęcia prowadzi Krzysztof Sarnecki.

Rozejrzyj się dookoła – w ciągu każdego dnia negocjujesz setki razy! Gdyby ktoś zaryzykował stwierdzenie „negocjacje to życie, życie to negocjacje” to szczerze mówiąc, nie pomyliłby się! Aby w dzisiejszym świecie osiągać zamierzone cele i być skutecznym na różnych życiowych ścieżkach powinieneś poznać najprostsze a zarazem kluczowe mechanizmy negocjacji!

Wyobraź sobie, co by było gdybyś w tych wszystkich sytuacjach miał kontrolę?

Dzięki narzędziom zdobytym na spotkaniu możesz:

  • Zaoszczędzić
  • Zarobić więcej
  • Przekonać kogoś do swojego pomysłu, dzięki czemu będziesz czuł się spełniony
  • Budować swoje życie tak jak chcesz żeby wyglądało – nie tak jak inni tego od Ciebie oczekują

Więc w tym miejscu zachęcamy Cię -0 przyjdź 25 lutego na bezpłatne spotkanie z Krzysztofem Sarneckim i stań się bardziej skutecznym w życiu studenckim, zawodowym czy też rodzinnym!

Krzysztof Sarnecki – biznesmen, który zdecydowaną większość swojej kariery spędził w kraju, który jest ojczyzną większości obecnie panujących koncepcji oraz innowacji biznesowych – USA. Ekspert w sztuce negocjacji. Jeden z niewielu w Polsce zawodowych negocjatorów. Przez 20 lat prowadził własną działalność gospodarczą w Stanach Zjednoczonych. Fundator, założyciel i wieloletni prezes największego ośrodka edukacyjnego dla Polaków za granicą – Academy of Business & Career Development w Chicago.

Więcej informacji o wydarzeniu.